خبر اطلاعیه مهم درباره سرور کاسپین (در نبود موقت ZedBaZi عزیز)

شروع موضوع توسط WebShark25 ‏2/12/17 در انجمن اطلاعیه ها و اخبار

By WebShark25 on ‏2/12/17 در 04:25
  1. WebShark25

WebShark25 دولپر
    عضو کادر مدیریت دولپر

سلام خدمت دوستان عزیز

لازم دونستم در تکمیل پست علی جان داخل کانال تلگرام کاسپین (https://t.me/McCaspian), یه اعلامیه کاملیو بنویسم و ارسال کنم تا یسری ایهامات رفع بشه و مشکلی از این بابت پیش نیاد.
    (ترجیح دادم پست رو با لحن خودمونی بنویسم, بلکه قابل فهم تر باشه)

اول اینکه خیلی از دوستان اشتباه گرفته بودند, فکر کردند من (@WebShark25) رفتم, در حالی که اینطور نیست. من مثل سابق هستم و فعالیتم رو ادامه خواهم داد و فقط علی جان یه مدتی نیست.
    تکرار میکنم, "یه مدت کوتاهی" نیست. اونهم دیگه حتما خبر دارید, درس و زندگی و مشغله و زن و بچه و .. () اینها, باعث شده که یه مدتی علی پیشمون نباشه. اما خیالتون راحت, علی حتما بر خواهد گشت (البته که در زمان نامعلوم, ولی حتما برمیگرده) و سرور بدون علی کلا نمیشه ! :(

همونطور که کاملا معلومه, نبودن علی باعث ناراحتی همه مائه؛ و خوب هم میدونید که اکثر کانفیگ های سرور تا اینجا به عهده علی بوده, اما, خیالتون جمع, در نبود علی عزیز, سرور فعالیت معمولی خودش رو بدون هیچ مشکلی ادامه میده و نه آف میشیم و نه چیز دیگری. مثل دو سه سال گذشته, قوی و قدرتمند!

همچنین, اگر در جریان باشید, این چند ماه اخیر, من یکم فعالیتم رو کم کرده بودم چون واقعا وقت نداشتم (منو شاید هفته ها هم توی سرور نمیدیدید), اما از الان سعیمو خواهم کرد که فعالیتم توی سرور رو بیشتر بکنم, تا شاهد جبران شدن کم کاری های بنده بشید . (از همین جا بابت اون یه مدت از همه شما عذرخواهی میکنم ❤️)

و اما, در رابطه با سرور,
    تکرار میکنم, سرور به روند فعالیت معمولی خودش ادامه خواهد داد, البته که شامل یکسری تغییرات [مثبت] خواهد شد که قرار بود خیلی وقت پیش اجرا بشه ولی خب اجرا نشد, اما در روند معمولی فعالیتمون هیچ تغییری ایجاد نمیشه و مشکلی از این بابت نیست.
    چندی پیش نیز, سیاوش عزیز (Northrix) به دعوت علی (ZedBaZI) برای کمک در امور کانفیگ سرور به تیممون پیوسته بودند, که خب پس از ماجراهای اخیر, خوشبختانه و با موافقت سیاوش گل, ایشون قراره تو جمع ما بمونه و طبق روال گذشته (هرچند کمرنگ تر) ولی بهمون کمک کنه.

در آخر, تو این مدت, قراره [مثل همیشه] بعضی سوپرایز هاییو داشته باشیم که شاید انتظارشو نداشته باشید \. (خیلی دوست داشتم بگم که چه چیزهایی قراره اتفاق بیفته, اما فعلا زوده. ولی این سوپرایزها با سوپرایزهای قبلی تفاوتهای بسیاری دارند)... سوپرایز هایی که در صورت نبود هریک از شما و یا تیم ادمینی سرور, محقق نمیشه و در این راستا, از شما درخواست داریم تا مارو مثل گذشته ها, حمایت کنید تا مام بتونیم بهترین و پایدارترین سرور ماینکرفت ایران رو, همچنان ران و پابرجا نگه داریم تا همگی اوقات خوشی رو کنار هم سپری کنیم.

خلاصه داستان که, از همینجا از تک تکتون ممنونم که مارو همیاری میکنید,
    اگر سوالی مشکلی چیزی در این رابطه داشتید, میتونین توی همین انجمن سوال کنید تا توسط تیم ما پاسخ داده بشه,

و, منتظر خبر های خوش باشید . . .

Paradise از این پست تشکر کرده است.
Tags: this article has not been tagged

نظر

شروع موضوع توسط WebShark25 ‏2/12/17 در انجمن اطلاعیه ها و اخبار

1. MCPE83
      MCPE83
      Cocoa beans تو شاپه سروایول بذار . کلا شاپتون خیلی چیزا نداره رسیدگی کنید
    2. mojtabaR
      mojtabaR
      لطفا در جای مناسب reply کنید و برای رسیدگی به مسله که شما گفتید نیاز به لیستی داریم که ببینیم چی تو شاپ هست چی نیست. ( این اسپم محسوب میشه ولی از جایی که شما جدید به نظر میایید از شما انتظار میره که قوانین انجمن را مطالعه کنید. لینک : http://caspianmc.ir/community/help/term )
    3. Danial0073
      Danial0073
      aspary وسایلم دزدیده چیکار کنم؟
    4. mojtabaR
      mojtabaR
      برو یه تاپیک بزن توی بخش ریپورت پلیر و اونجا فورم برای ریپورت کردن پلیر بنویس و سعی کن توضیحی که میدی رسا باشه و مدارکت کافی باشه.