اعضای تیم کاسپین

شروع موضوع توسط ZeDBaZi ‏17/11/17 در انجمن اطلاعیه ها و اخبار

By ZeDBaZi on ‏17/11/17 در 22:24
  1. ZeDBaZi

ZeDBaZi Dev
    عضو کادر مدیریت دولپر

خب دوستان عزیز سلام!
    بالاخره لحظه ای که منتظرش بودیم فرا رسید و نتیجه استف جدید سرور کاسپین مشخص شد! در این مدت سعی کردیم با تمام کسانی که درخواست ادمینی داده اند مصاحبه کنیم و تمام سعی خودم را کردم که این مصاحبه ها و انتخاب به صورت عادلانه باشد.
    از کسایی که به هرنحو احساس میکنند در حقشان ناحقی شده است عذرخواهی میکنم و امیدوارم درک کنند انتخاب کردن بین کسانی که همه اکثرا شرایط لازم را داشتند کار آسانی نبود!

اول از همه باید اعلام کنم دوست قدیمی و عزیز من جناب Northrix که سابقه دولوپری چندین سرور بزرگ ماین کرافت را داشته اند به تیم ما پیوسته اند و در سمت Developer در کنار ما فعالیت خواهند کرد، امید است این همکاری باعث پیشرفت ماین کرافت ایران و سطح سرور کاسپین شود.

دوما باید اعلام کنم بعضی عزیزان مانند دوست بسیار نزدیک من xoder یا MaxPower84 برای مدتی فعالیت کمتری در سرور خواهند داشت، امید دارم که بتوانیم در آینده نزدیک استفاده بیشتری ازین عزیزان داشته باشیم!

اسامی منتخبان هلپری:
    1. جناب AloneMiner
    2. جناب ali1998
    3. جناب noobvspro
    4. جناب sara132132 (که قرار است نیک نیم خودشان را به لرد امین تغییر دهند!)
    5. جناب farhad81
    بدین ترتیب اسامی تمام استف سرور کاسپین به ترتیب رنک چنین میشود:
    • ZeDBaZi dev
    • Northrix dev
    • WebShark25 dev
    • Ponez h-admin
    • Paradeza h-admin
    • MaxPower74 h-admin
    • xoder h-admin
    • Taher7 admin
    • AmirGamer20009 admin
    • MojtabaR mod
    • AloneMiner helper
    • ali1998 helper
    • noobvspro helper
    • sara13232 helper
    • farhad81 helper
    نکته ای که میخوام بگم اینه که بسیاری از استف های سرور ما مانند امیرگیمر یا وبشارک یا مکس پاور یا پونز حضورشان در سرور به طور همزمان و فعال نیست و اینطوری نیست که شما فکر کنید ما افراد زیادی را رنک داده ایم تا پلیر هایمان بالا برود (مانند بعضی سرور ها)، همه افراد در کاسپین براساس لیاقتشان رنک میگیرند و بالا میروند و بارها شده افراد بی لیاقت و خیانت کاری مانند جناب Ghost_ از رنکشان برکنار و برای همیشه حذف شده اند ...
    با افتخار اعلام میکنم سرور کاسپین تنها سروری بوده که هیچوقت هیچوقت هیچوقت رنک ادمینی و استف نفروخته است و تمام ادمین های آن خود به این رنک رسیده اند. این را بدانید که هیچوقت کیفیت را فدای پول نخواهیم کرد و همانطور که 3 سال در کنار شما و در تمامی شرایط ماندیم، باز هم کنارتان میمانیم و اصالت خود را حفظ میکنیم ...
    موفق و سرزنده باشید.

_Y_a_S__B_o_Y_، Paradise و ali1998 از این ارسال تشکر کرده اند.
Tags: this article has not been tagged

نظر

شروع موضوع توسط ZeDBaZi ‏17/11/17 در انجمن اطلاعیه ها و اخبار